Οι Snowgoons κυκλοφορούν το νέο τους Video Clip με τίτλο “New Kidz On The Bloc” απο τον τελευταίο δίσκο τους με τίτλο Goon Bap.
Τσεκάρετε τον δίσκο τους στο Bandcamp:

Οι Snowgoons βρίσκονται σε tour στον Καναδά παρακάτω είναι οι ημερομηνίες…

June 07 Wed  Quebec, QC – L’Anti Bar

June 08 Thu  Montreal, QC -Le Belmont

June 09 Fri  Charlottetown, PE – Hunter’s Ale House

June 10 Sat  Moncton, NB

June 11 Sun  Halifax, NS – Reflections Cabaret

June 12 Mon  Red Deer, AB – The Vat

June 13 Tue  Edmonton, AB – The Forge

June 14 Wed  Calgary, AB – Distrotion

June 15 Thu  Vancouver – Venue TBD

June 16 Fri  Chilliwack, BC – Main Street


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

omg omg
0
omg
love love
0
love
lol lol
0
lol
fail fail
0
fail